8 ноября 2023 - Администратор

Жастар арасында құқықбұзушылықтың алдын алу мақсатында, 2023 жылдың 7 қарашасында Қарағанды қаласының студенттері үшін Қарағанды облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне қарасты №61 мекемесіне экскурсия ұйымдастырылды.
Экскурсия барысында студенттерге әкімшілік, қылмыстық құқықбұзушылықтардың зардабы жайлы айтылды.

В целях профилактики правонарушений среди молодежи, 7 ноября 2023 года для студентов города Караганды организована экскурсия в учреждение №61 департамента уголовно-исполнительной системы по Карагандинской области.
В ходе экскурсии студентам разъяснили о последствиях административных и уголовных правонарушений.