Машина жасау саласындағы ТжКБ ұйымдарының оқытушылары арасында облыстық кәсіби шеберлік байқауы

14 октября 2022 - Администратор

2022 жылдың 14 қазанында «Қарағанды ​​машина жасау колледжі» КММ Қарағанды ​​облысының білім беруді дамытудың оқу-әдістемелік орталығымен бірлесіп машина жасау саласындағы ТжКБ ұйымдарының оқытушылары арасында облыстық кәсіби шеберлік байқауын өткізді. Байқаудың мақсаты – арнайы пәндердің дарынды оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлерін анықтау, оларға қолдау көрсету және ынталандыру; инновациялық педагогикалық тәжірибені тарату және мұғалімдердің педагогикалық шеберлігін арттыру. Байқау екі кезеңде өтті: теориялық және практикалық. Әр кезеңде қатысушылар теориялық және практикалық дайындық пен кәсіби шеберліктерін көрсетті. Байқауға 5 педагог қатысты. Байқаудың барлық кезеңдерін тәуелсіз қазылар алқасы сыни бағалады.Байқаудың облыстық кезеңінің жеңімпазы машина жасау саласындағы ТжКБ ұйымдарының оқытушылары арасында өтетін Республикалық кәсіби шеберлік байқауына қатысады. Байқаудың барлық қатысушылары UMC RO КО дипломдарымен және сертификаттарымен марапатталды.

14 октября 2022 года  КГУ «Карагандинский машиностроительный колледж» совместно с Учебно-методическим центром развития образования Карагандинской области был проведен региональный конкурс профессионального мастерства среди педагогов организаций ТиППО по инженерной отрасли. Целью конкурса было выявление талантливых преподавателей специальных дисциплин и мастеров производственного обучения, их поддержка и поощрение; распространение инновационного педагогического опыта и повышение педагогического мастерства педагогов. Конкурс  проходил в два этапа: теоретический и практический. На каждом этапе участники демонстрировали теоретическую и практическую подготовку и профессиональные умения и навыки. В конкурсе приняли участие 5 педагогов. Все этапы конкурса были критериально оценены независимым жюри. Победитель регионального этапа конкурса примет участие в Республиканском конкурсе профессионального  мастерства среди педагогов организаций ТиППО по инженерной отрасли. Все участники конкурса были награждены дипломами и сертификатами УМЦ РО КО.