Арнайы пәндердің дарынды оқытушыларын анықтау

11 ноября 2022 - Администратор
Арнайы пәндердің дарынды оқытушыларын анықтау

Ағымдағы жылдың 10-11 қарашасы аралығында Өскемен қаласында арнайы пәндердің дарынды оқытушыларын анықтау, сондай-ақ Инновациялық педагогикалық тәжірибені тарату мен кәсіби және педагогикалық шеберлікті арттыру мақсатында инженерлік сала бойынша ТжКБ педагогтері арасында республикалық кәсіби шеберлік байқауы өтті. Байқауға Қарағанды машина жасау колледжінің арнайы пәндер оқытушысы Маргарита Георгиевна Дудник қатысып, Гран-при женіп алды.
10-11 ноября текущего года в г. Усть-Каменогорск проходил Республиканский конкурс профессионального мастерства среди педагогов ТиППо по инженерной отрасли, с целью выявления талантливых преподавателей специальных дисциплин, а также распространения инновационного педагогического опыта и повышения профессионального и педагогического мастерства. Преподаватель специальных дисциплин Карагандинского машиностроительного колледжа Дудник Маргарита Георгиевна выиграла Гран-при. Поздравляем!